BMI-Icopal__Poland__2019-04

BMI Icopal Sp. z o.o.

Firma BMI Icopal Sp. z o.o. należy do międzynarodowego koncernu BMI Group - światowego lidera na rynku pokryć dachowych. Grupa BMI jest częścią rodziny Standard Industries, która obejmuje m.in. takie marki jak GAF – wiodącego producenta rozwiązań pokryć dachowych i impregnacyjnych w Ameryce Północnej. Grupa BMI powstała w wyniku połączenia Braas Monier i Icopal, jednych z największych i najbardziej renomowanych marek w branży. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.bmigroup.com/pl/.

BMI Icopal Sp. z o.o. (wcześniej Icopal Sp. z o.o. Zduńska Wola, Icopal S.A. Zduńska Wola, Izolacja S.A. Zduńska Wola) jest od ponad 30 lat wiodącym producentem systemów hydroizolacyjnych i termoizolacyjnych w Polsce. Konsekwentny rozwój oraz dbałość o jakość produktów zapewniły spółce pozycję jednego z największych i najnowocześniejszych zakładów produkujących materiały bitumiczne w Europie Centralnej. Potencjał produkcyjny, technologiczny oraz finansowy, jak i silne wsparcie koncernu dają nam możliwość pełnego wykorzystania najnowszej myśli technologicznej oraz dopasowania naszej oferty do rosnących potrzeb Klienta.

Oferta BMI Icopal Sp. z o.o. obejmuje szerokie spektrum materiałów hydroizolacyjnych oraz termoizolacyjnych — głównie pokrycia dachowe opracowane według najnowszych technologii: systemy pap w Technologii Szybki Profil® SBS oraz w Technologii Szybki Syntan® SBS, gonty bitumiczne SBS — oraz materiały hydroizolacyjne do zabezpieczania fundamentów: System Bezpieczny Fundament Icopal.

Oferta BMI Icopal Sp. z o.o. zawiera również lekkie zadaszenia Fastlock®, unikalne pokrycie dachów skośnych - Rolowaną Dachówkę Icopal 3D®, oraz linię Flagowych Pap Icopal, wyznaczających — pod kontrolą ITB — nowy standard jakości na rynku materiałów budowlanych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie: www.icopal.pl

Pozdrawiamy,
Zespół BMI Icopal Sp. z o.o.

    Korzystając ze strony Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies zgodnie z bieżącymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
    bg_flaga